IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .

Muzyczna gra!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Roderick Lidell Kingsley
Człowiek
Profesja : Wojownik
Liczba postów : 129

Doświadczenie : 193

PisanieTemat: Muzyczna gra!   Czw 15 Mar - 11:23

Dobra, ja proponuję taką grę!
Wymień:

1. Najukochańszą piosenkę/utwór (musicie wybrać tylko jeden!)
2. Piosenkę, która sprawia, że nie umiecie powstrzymąc sie od tańca.
3. Guilty pleasure - czyli piosenka/wykonawca, którego powinieneś się wstydzić, ale nie umiesz powstrzymać się od słuchania, bo to lubisz!
4. Utwór, który znasz cały na pamięć.
5. Ulubiony zespół dzieciństwa.
6. Ukochany zespół, który podburzał cię do buntu! (fe, okropne społęczeństwo, ja taka nie będę!)
7. Gatunek muzyczny, któy polubiłaś/eś dosyć niedawno.
8. Piosenkę, której nie możesz przestać słuchać od kilku dni!
9. Ulubiony teledysk!
10. Coś co wywołuje kontrowersje, tzn. twoi znajomi hejtują a ty dalej słuchasz.
11. Zespół/wykonawcę, który zawsze ci poprawi humor.
12. Zespół/wykonawcę, który sprawia, ze płaczesz
13. Piosenkę, która wyciska ci łzy z oczu ;_;
14. Ulubiony soudtrack (film, gra, srial)
15. Ulubioną piosenkę o miłości!

+ taki bonus!
16. Jaki gatunek muzyczny byś grał/grała będąc muzykiem?

------

To ja odpowiem teraz : D

1. The Mars Volta - "Televetors" (nigdy, nigdy nie wyprę się tego zespołu!)
2. Lady Gaga - "Telephone"
3. Chyba Britney Spears, co ja mogę, ze jej słucham : D
4. "Miłość rośnie wokół nas" z Króla Lwa : D
5. Kelly Family!
6. Ha, Nirvana (byłam brudem i chodziłam we flanelowych ksozulach i podartych spodniach) i Myslovitz. Dalej lubię te zespoły, ale już inaczej patrzę na ich muzykę.
7. Country i jego odmiany, Bluegrass (połączenie bluesa i country)
8. Woodkid - "Iron" *_*
9. Trudno mi wybrać jeden, "Iron"Woodkida, "Telephone" Lady Gagi i... o, wiem Swedish House Mafia - "Save The World (Tonight)" (tam są pieski!)
10. Lana Del Rey
11. Flight of the conchords, Tenacious D
12. Leonard Cohen, Ray LaMontagne
13. Ray LaMontagne - "Empty"
14. Hm, chyba Assassin's Creed II : D
15. NIN - Closer \m/
16. Eksperymentowałabym z folkiem, coutry i na pewno z popem. Tak.

∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://co-dzis-na-obiad.blogspot.com/
Zina Lacroix
Wilkołak
Profesja : Kurtyzana
Liczba postów : 213

Doświadczenie : 13

PisanieTemat: Re: Muzyczna gra!   Pią 16 Mar - 19:26

1. Najukochańszą piosenkę/utwór (musicie wybrać tylko jeden!)Hm, dosyć trudne. Tylko jeden? No, dobra: Nick Cave and The Bad Seeds – Loverman. Metallica zrobiła cover, ale oryginał jest tysiąc milionów razy lepszy! :3
2. Piosenkę, która sprawia, że nie umiecie powstrzymąc sie od tańca. I’m sexy and i know It!
3. Guilty pleasure - czyli piosenka/wykonawca, którego powinieneś się wstydzić, ale nie możesz powstrzymać się od słuchania, bo to lubisz! Hmm. Modern Talking? Cztery osiemnastki? H, trudno powiedzieć…
4. Utwór, który znasz cały na pamięć. Let Love In – Nick Cave and The Bad Seeds – moja kąpielowa piosenka. ZAWSZE ją śpiewam pod prysznicem.
5. Ulubiony zespół dzieciństwa. Jak byłam mała kochałam Shakirę - miałam śpiewającą lalkę, spodnie w jej stylu i modliłam się o burzę loków ... Ale to nie zespół :c Nie pamiętam za bardzo.
6. Ukochany zespół, który podburzał cię do buntu! (fe, okropne społęczeństwo, ja taka nie będę!) Sex Pistols! Noł fjuczurte sprawy.
7. Gatunek muzyczny, któy polubiłaś/eś dosyć niedawno. World!
8. Piosenkę, której nie możesz przestać słuchać od kilku dni! Kayah & Bregovic – Jeśli Bóg istnieje.
9. Ulubiony teledysk! Weeping Song – znowu Nick Cave. (dammit, kocham tego mężczyznę aż za bardzo!)
10. Coś co wywołuje kontrowersje, tzn. twoi znajomi hejtują a ty dalej słuchasz. Die Antwoort. Moja współlokatorka nazywa to: afrykańskie faken faken. 8D
11. Zespół/wykonawcę, który zawsze ci poprawi humor. Gogol Bordello.
12. Zespół/wykonawcę, który sprawia, ze płaczesz Tom Waits, Nick Cave, Kayah
13. Piosenkę, która wyciska ci łzy z oczu ;_; Kayah & Bregovic – Jeśli Bóg istnieje. Again.
14. Ulubiony soudtrack (film, gra, srial) Cała seria the Elder Scrolls miała świetny soundtrack, ale Breaking Bad też. No I nie można zapomnieć o każdym dziele Ennio Morrricone. Wszystkie! :3
15. Ulubioną piosenkę o miłości! Jennifer Rush – Power of love. Czyli kicz i w ogóle.

Blowjob is better than no job.
.

Zinka * Compagnie * Korespondencja * Plecak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Melisende Llewellyn
Wilkołak
Profesja : uczony
Liczba postów : 168

Doświadczenie : 143

PisanieTemat: Re: Muzyczna gra!   Pią 16 Mar - 19:45

1. No chyba żartujesz. Jeden? W chwili obecnej Fleetwood Mac - The Chain. Magiczna. Perfekcyjna. Pewnie znacie ją z reklamy Jeep Compass - wyprzedaż 2011 8D
2. Glee Cast - Friday. Naprawdę, bujam się, bujam. I Katy Perry - Last Friday Night.
3. Speed - Tu cię mam (feta, feta, feta, feta jak tandeta 8D) i Lech Roch Pawlak - Moja kariera (wena jest King Konga!). Ale głównie słucham, żeby się odmóżdżyć.
4. Duuuuuuuuużo takich jest. Sporo z repertuaru 30 Seconds To Mars, trochę z Placebo, The Cure, Glee Cast... ale ciekawa jest Muchy - W zasięgu ramion.
5. Myslovitz. I Wilki. Serio!
6. happysad? oo, Green Day, of kors!
7. właściwie to nie gatunek, ale polubiłam pewien boysband! NLT 8D
8. Charlene Kaye - Magnolia Wine
9. właśnie Magnolia Wine, bo Darren Criss i Last Friday Night, bo Kevin McHale i Darren Criss i Glee Cast - Scream, bo właśnie Kevin McHale i Harry Shum, Jr.
10. Adele? Znaczy to jedna osoba hejtuje, większość uwielbia.
11. Dick4Dick 8D
12. Glee Cast, przy niektórych piosenkach wyję.
13. Evanescence - My Immortal
14. Requiem for a dream
15. Sixpence None The Richer - Kiss Me i The Cure - Lovesong i All I Want, też The Cure

+ taki bonus!
16. rock! hehehe nie no, myślę, że miks popu, rocka, elektroniki, trochę akustyki, alternatywa... nie wiem, zależy, jaki miałabym pomysł, hm

Melisende Eluned Llewellyn

relacje karta poczta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://gabriellelucy.tumblr.com
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Muzyczna gra!   

Powrót do góry Go down

Muzyczna gra!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Similar topics