IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Reinmar von Bielau

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Reinmar von Bielau
avatar
Człowiek
Profesja : Wojownik
Liczba postów : 63

Doświadczenie : 54

PisanieTemat: Reinmar von Bielau   Sro 13 Mar - 21:06

Reinmar von Bielau


Odwaznym czlowiekiem jest nie ten, kto sie niczego nie leka, lecz ten, ktorego szlachetna dusza swoj lek przezwycieza.


Aktualne Dane

Wiek, Profesja I Zamieszkanie
37 zim, wojownik, Lorelden
Wzrost I Budowa Ciala
dześć stóp z górą (190 cm), słusznej postury
Kolor Oczu I Włosów
zielone, kruczoczarne
Znaki Szczególne
plecy w bliznach
Broń i zbroja, Siła
50 ∥ 90Usposobienie

Nieustająca zima Lorelden surowo osądza swych mieszkańców, nie dając szans na przetrwanie jednostkom o słabej psychice. Bezlitosny mróz, wyjący wiatr i dzika zwierzyna kształtują twardy charakter mieszkańców tych terenów. Nie ma tu miejscy dla słabeuszy. Reinmar od zawsze zdawał sobie sprawę, że przetrwają najsilniejszy. Nie tylko fizycznie, ale i psychicznie.
Wychowany na wojownika, Reinmar nie raz bywał już świadkiem krwawych jatek, kształtujących jego charakter. Opanowany, zimny niczym otaczający go zewsząd śnieg, nigdy nie traci głowy. Bezlitosny dla przeciwników, niewzruszony cierpieniami. Nie drgnie mu powieka, gdy ścina wraże głowy. Nie zawaha się ni sekundy, by zabrać komuś życie.
Za sojusznikami stanie murem, nie odmówi pomocy. Zdrajców ścigać będzie do końca swych dni. Poddanych chronić będzie własną piersią. Jest surowym, acz sprawiedliwym władcą.
Przyzwyczajony do trudnego żywota, pełnego przelewu krwi i decyzji wpływających na dziesiątki ludzi. Wszystko to czyni z niego człowieka milczącego i ponurego. Rzadko się uśmiecha. Jeszcze rzadziej pozwala się bliżej poznać.
Najdroższymi na świecie są mu jego dzieci. Tylko przy nich przestaje być bezwzględnym wojownikiem i władcą o zachmurzonym licu. Choć rzadko je widuje, to gotów jest spalić cały Elion, byle tylko były bezpieczne.


Minione Dzieje

"Pamiętaj, książę, tu na północy bycie królewskim dzieciem nie oznacza pławienia się w luksusach i spijania nektaru z najlepszych winnic. O nie, paniczu! Tutaj, bycie księciem oznacza żywot samotny, pełen znojów i bólu! Tutaj, mój młody panie, nauczysz się jak smakuje krew, mróz i strach. Lorelden uczyni z ciebie mężczyznę!"

Historia Reinmara jest do bólu typowa dla władcy Lorelden. Wychowywany był praktycznie bez ojca, który jako władca miał więcej obowiązków niż czasu dla potomstwa. Jego towarzyszami byli liczni nauczyciele, surowi i ponurzy. Pod ich czujnymi oczyma Reinmar dorastał, szkoląc się i przygotowując do objęcia władzy nad ludźmi. Od najmłodszych lat przyzwyczajano go do noszenia miecza, który stał się wiernym kompanem, gdziekolwiek by się nie wybrał. Bardzo wcześnie dane mu było posmakować wrażej krwi. Bardzo wcześnie musiał dowodzić zbrojnymi ojca. Bardzo wcześnie zaczął zabijać.
Oczywiście, nauczono go również sztuki czytania, pisania, a także dyplomacji. Zapoznał się ze starymi księgami i zwojami. Starzy uczeni przekazali mu wiedzą na temat historii Elionu, jego ludach, wojnach i krainach.
Choć był księciem, nie zaznał zbyt wielu wygód i wywczasów. Ojciec i opiekunowie żyli w przekonaniu, że im więcej trudów zazna, tym bardziej zrozumie poddanych i tym lepszym władcą zostanie w przyszłości. I poniekąd mieli rację. To że mogą zabić w nim uczucia nie miało znaczenia.
Stając się mężczyzną, nie próżnował i w alkowie. W latach młodzieńczych spłodził dwójkę dzieci, chłopca i dziewczynkę. Ich matka umarła w trakcie porodu.
Reinmar znany jest jako bezlitosny wojownik. Choć wciąż jest młody, brał już udział w niezliczonych bataliach, co dało mu szacunek swego ludu. Jego żołnierze wpatrują się w niego niczym w boga. Nic w sumie dziwnego, biorąc pod uwagę z ilu opresji ich wyprowadził. Na jedno jego skinienie gotowi są pójść w same czeluście piekieł, by ścinać demony.


Inne Informacje

♣ Ma dwójkę dzieci. Nie spędza z nimi wiele czasu, ale są mu najdroższymi istotami na świecie.
♣ Ma bardzo mocną głowę. Prawie niemożliwym jest go upić.

Obrazek mi nie wyszedł, potem poprawię. Będzie też poprawiony do avatara.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rhaenys Lea Var'dael
avatar
Potomek smoka
Profesja : Łowca
Liczba postów : 98

Doświadczenie : 26

PisanieTemat: Re: Reinmar von Bielau   Sro 13 Mar - 21:49

Akceptacja
................................................


Teraz możesz założyć mieszkanie we właściwej osadzie podlegającej pod ziemie twojej rasy. Nie zapomnij pierw sprawdzić w spisie, gdzie obecnie mieszka twój gatunek, być może zostaliście podbici i niestety obecnie przebywacie na ziemi niczyjej! Stwórz również relacje, pocztę, ekwipunek, wybierz pracę, by zarabiać i zacznij grać w fabule!
▬▬ Miłej Gry! ▬▬

∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴

Rhaenys Lea Var'Dael
Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
RhaeRelacjeListyRhoynar
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Reinmar von Bielau

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elion  ::  « Postacie » :: Ludzie-