IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Ekwipunki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rhaenys Lea Var'dael
avatar
Potomek smoka
Profesja : Łowca
Liczba postów : 98

Doświadczenie : 26

PisanieTemat: Ekwipunki   Pią 1 Mar - 16:33Ekwipunek

Każdy użytkownik zobowiązany jest do założenia tematu, opatrzonego imieniem i nazwiskiem postaci w subforum Ekwipunek. Temat nie będzie blokowany, aby można było edytować posiadane przedmioty. Oczywiście wszytko podlega określonym zasadom, zawartym poniżej.

Zasady

......................................................................................Dozwolona jest dowolność graficzna w temacie, należy jednak pamiętać o zachowaniu danych kategorii.

Chcąc dodać przedmiot do ekwipunku postaci, należy napisać post w swoim temacie, w którym zawarty będzie link do tematu, w którym rzecz została zdobyta (kupiona, postać dostała ją od kogoś, znalazła przy pomocy Mistrza Gry itp.); jeżeli została kupiona, trzeba za nią zapłacić tutaj.

Aktywny ekwipunek (pole w profilu) - miejsce, w którym informujemy o rzeczach noszonych przez postać w danej chwili. Postać może nosić tylko jedną broń dwuręczną/łuk/kuszę/berło lub dwie jednoręczne (nie muszą być jednakowe). Każdy może posiadać przy sobie sztylet. W jednym momencie można nosić maksymalnie dwa pierścienie. Premia z przedmiotu jest aktywna tylko wtedy, gdy znajduje się on w aktywnym ekwipunku. Przykładowo - pierścień na ręce dodaje 5 punktów do statystyki, pierścień w kufrze nie daje nic. UWAGA: jeśli postać nie ma kupionej broni, a potrzebuje jej, można przyjąć, że posiada oręż, jednak nie zadający obrażeń (nie dolicza się do kostek i statystyki).

Przedmioty, które nie są w aktywnym ekwipunku, znajdują się w domu postaci. W razie przejęcia miasta, Mistrz Gry może sobie pozwolić na wpis, w którym poinformuje, że część ekwipunku została zrabowana i obecnie jest w posiadaniu atakujących - jest to uzasadnione fabularnie, przy atakach wróg często kradnie. Większe prawdopodobieństwo kradzieży pojawia się jeśli w drużynie przeciwnej są złodzieje. Reszta ocalonego wyposażenia zostaje w domu postaci lub zostaje przeniesiona do nowego miejsca zamieszkania.

Aby zachować spójność fabularną - jeśli zaczynamy pisać posta, w którym postać posiada kilof, ma kilof. Jeżeli w tym samym czasie zaczynamy drugi wątek, a w ekwipunku zaszła zmiana i teraz mamy długi miecz - postać ma długi miecz. W temacie z kilofem zostaje jednak kilof!

Przedmioty ze swojego ekwipunku można sprzedać innemu graczowi (lub oddać, jak kto woli), oczywiście w fabule. W takim wypadku sytuacja wygląda tak samo jak przy kupnie - pojawia się post w ekwipunku nabywcy.

Spis przedmiotów dostępnych w grze znajduje się tutaj.

Wszelkie oszustwa będą karane. Posty w tematach BĘDĄ sprawdzane.

Poczatkowe wyposazenie

......................................................................................


dla danej rasy

Człowiek → Krasnoludzki Sztylet (+3), Pierścień Waleczności
Potomek Smoka → Smoczy Sztylet (+1), Pierścień Sheavdil
Elf → Rajski Sztylet (+1), Pierścień Złudzeń
Wilkołak → Wilczy Sztylet (+1), Pierścień Przemiany
Wzór do tematu z ekwipunkiem:
Kod:
<center><div class="tlo"><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Qwigley' rel='stylesheet' type='text/css'><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Special+Elite' rel='stylesheet' type='text/css'><br><br><div class="imienazw">tu wpisz imie i nazwisko postaci</div><br><br><div class="kropki">......................................................................................
</div><br><br><div class="tekstrel">Amulety i biżuteria</div>
<div class="tekstwpis">[justify]✗ tu wpisz nazwę przedmiotu
✗ tu wpisz nazwę przedmiotu
[/justify]</div>

<div class="tekstrel">Broń</div>
<div class="tekstwpis">[justify]✗ tu wpisz nazwę przedmiotu
✗ tu wpisz nazwę przedmiotu
[/justify]</div>

<div class="tekstrel">Inne przedmioty</div>
<div class="tekstwpis">[justify]✗ tu wpisz nazwę przedmiotu
✗ tu wpisz nazwę przedmiotu
[/justify]</div>

<div class="tekstrel">Mikstury</div>
<div class="tekstwpis">[justify]✗ tu wpisz nazwę przedmiotu
✗ tu wpisz nazwę przedmiotu
[/justify]</div>
</div></center>

Podgląd:
Spoiler:
 

∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴∴

Rhaenys Lea Var'Dael
Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
RhaeRelacjeListyRhoynar
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Ekwipunki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Elion  ::  « Dodatki » :: Ekwipunek-